Hazır Site Nasıl Yapılır?

Bir web sitesin olmasını istiyorsanız bunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Öncelikle şunu belirtelim Türkiye'de yayın yapan siteler genellikle ASP ve PHP yazılımları kullanmaktadır. Her iki yazılım da dinamik içerikler sağlar.

16 / Tem / 2018

Burkulmalar ve Kırıklar

Eğer çocuğunuz dizini veya topuğunu burkmuşsa, yarım saat boyunca uzanıp dinlenmesi iyi olacaktır Yaralı kısmı, bir yastık üzerine koyarak yüksekte tutun. Böylece bir iç kanamayı durdurmuş ve şişliği indirmiş olacaksınız?

09 / Tem / 2018

Verem (Tüberküloz) Belirtileri ve Tedavisi

Verem (tüberküloz) enfeksiyonunun etkeni Koch basilidir. Verem, yurdumuzda da son yıllarda özellikle gençler arasında bir artış göstermektedir.

09 / Tem / 2018

Zayıflama Önerileri

zayıflamak

Zayıflamak için sadece diyet yapmanız yeterli olmaz. Aynı zamanda çeşitli egzersizler yaparak bu durumu desteklemeniz gereklidir. Öncelikle her şeyin birbiri ile uyumlu olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Yaptığınız egzersizin bile uyguladığınız diyete uyumlu olması gereklidir.

08 / Tem / 2018

Yağlı Ciltler İçin Bakımı

yağlı cilt bakımı

Cilt bakımı güzel ve doğal bir görünme kavuşmanız aynı zamanda sağlıklı bir cilde sahip olmanız için oldukça önemlidir. Bu sebeple cilt bakımının düzenli ve aynı zamanda doğru bir şekilde uygulanması gereklidir.

08 / Tem / 2018

Ayak Sağlığı ve Bakımı Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Günlük hayatta en çok yorulan bölgemiz ve kişinin tüm ağırlığını taşıyan ayakların bir süre sonra iflas etmemesi için gerekli önlemlerin alınması gereklidir.

07 / Tem / 2018

Kilo Vermek İçin Diyet Yeterli midir?

zayıflamak

Fazla kiloların sadece görünüm olarak değil sağlık açısından da oldukça zararlı olduğunu söylemek gereklidir.

Baktığımız zaman kilolu insanlardaki sağlık sorunların kilosu normal seviyede olan insanlardan çok daha fazla bir şekilde olduğunu söylemek mümkündür.

07 / Tem / 2018

Yüzü İnce Gösteren Makyaj Önerileri

makyaj önerileri

Makyaj yapmanın en zevkli yanı gizlemek istediğiniz ya da öne çıkarmak istediğiniz alanları küçük rötuşlar ile gerçekleştiriyor olmasıdır.

02 / Tem / 2018

Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalıdır ?

gelinlik

Kıyafet seçerken nasıl ki kusurlarımızı göstermeyen ve bu kusurları öne çıkarmayan kıyafetler seçiyor isek aynı zamanda da gelinlik seçerken de kusurlarımızı kapatmak ve kusursuz bir görünüme kavuşabilmek için doğru seçimler yapmak gerekir aynı zamanda seçimlerimizi yaparken doğr

29 / Haz / 2018

Faranjite Ne İyi Gelir ?

Üst solunum yolları için en güzel zamanlar bu zamanlar. Faranjit ise bu hastalıklardan bir tanesi. Peki faranjit nedir ve nasıl bulaşır ?

26 / Haz / 2018

Sayfalar